Kepler

Něměli bychom si vzít vzor z Japonců?

https://ekono­mika.idnes.cz/ja­ponsko-kola-kolove-napoje-coca-cola-plus-pepsi-special-projimava-vlaknina-dextrin-gmt-/eko-zahranicni.as­px?c=A180115_105231_e­ko-zahranicni_div
Zatím jediné, co nám zrychluje krok je Šaratica. Představte si jak rychle bychom chodili a jezdili na kole!
Velmi by to podpořilo naše zdraví, klesla by obezita a výskyt kardiovaskulárních chorob a s nimi by se ušetřily i miliardy v našem zdravotnictví. Povinně do všech nápojů! Nebo bylo možno čekat i nějaké komplikace?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ať si Japonci „chlastají“ co chtějí, já osobně nedám dopustit na naše pivo. To obsahuje vše co naše tělo potřebuje. 🙂
P.S. Pokud jich není každý den 3 a víc.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… vono japonci jsou všeobecně divní: … zdravá kola, cenzurované porno od osmnácti … to maj z toho, že žerou velryby …

Ušel ventil

Zajimavé – v Japonsku (viz článek )je Cola vhodná na snižování osteoporozy ,
ale u nás (viz odkaz ) je tomu naopak -
http://www.czech­.cz/cz/Objevte-CR/Fakta-o-CR/Slavni-Cesi-poslednich-let

Japonci jsou jak malé děcka – kdyby jsme jim tam vychválili že je zdravé uzené tak to také přijmou jako fakt a ještě se budou olizovat