arygnoc

Neměli bychom se přidat k Arabům?

Toky to ta stojí za …
70% důchodců hned ze stratu dostanou nižší důchody, všichni do vínka 20% DPH, valorizace mezd v nedohlednu (80% obyvatelstva nedosáhne na průměrnou mzdu, 12% žije pod hranici chudoby …), bohatní bohatnou, chudí chudnou …

A jistě je toho víc, co lidi štve.
Nechce to novou sametovou? Ta poslední nějak zklamala.

Nejlepší odpověď
mosoj

Oni se ti Arabové přidají k nám.

Největší obavy jsou z obrovské migrace do Evropy.
Kdysi jsem četl nějaké pojednání z jisté konference kde jeden arabský politik pronesl něco v tom smyslu přijďte k nám ( myšleno hospodářsky) nebo my přijdem za vámi. Myslím že od toho není nyní daleko.

Další odpovědi
roxy52

Rozhodně revoluci ANO. Otázka druhá je,jestli by to nebylo jako z bláta do louže.Ze začátku jenom řeči,jak bude konečně líp,než čuchnou k penězům a k moci.

oskar

Už z nás dělají uplné blbce ti co rozkradli republiku jsou na nejvyšších postech a nikdo nebyl potrestán a vinu svádějí na obyčejné lidi.

dedeg

sametová by byla málo,lepší by byla defenestrace jako v naší historii.