mosoj

Neměli by jsme si naší Země víc vážit ?

Zde je panorama z poslední mise na Mars .

http://www.pa­noramas.dk/mar­s/greeley-haven.html
Doplňuji:
No co s tím naděláš !
http://www.roz­hlas.cz/mozai­ka/cestina/_zpra­va/595266

Nejlepší odpověď
anonym

Mosoji, měli bychom, pokud je čas. Jenže je otázka, jestli ti mocní, kteří Zemi skutečně vládnou, dostanou zavčas tolik rozumu, aby v rámci drancování a zisku nezničili křehkou rovnováhu, kterou život na naší planetě ke své existenci potřebuje.

Další odpovědi
venkovan

Vážíme si často toho, co se nám stává vzácnějším. Naše planeta je vzácná, ale lidem to nedošlo. Až dojde, bude pozdě – setrvačnost v přírodě je nesmírně dlouhá.
Mimochodem, ti co říkají – lidi šetřte tuto planetu patří mezi ty nejméně oblíbené. protože kdo by se zřekl svého pohodlí?

anonym

Nesporně, (přinejmenším stejně jako své rodné mateřštiny – viz „BYCHOM“).
Doplňuji:
Video 360° je poutavé, leč k doplnění – což takhle si vzpomenout na mnohá moudra našich předků, např. „Chybami se člověk učí“.
(Tvůj odkaz jasně definuje spisovný tvar, že je častý nešvar užívat nespisovný přece neznamená, že rezignuji na to, co do nás ve škole pracně vtloukali.
Je nás tu pár puristů ( např. quentos a další), kde se nás pravidelné prznění češtiny, dotýká, neřku-li někdy až zraňuje).

Cesnek

Je to sice veliký vědecký pokrok a je to úžasné že to vědci dokázaly se přesunout trochu dál… Ale tady na naší Zemi? To je HROZNÉ! Podle mě je nejhorší lítat letadlem protože letadlo vypustí na Zemi tolik jedovatých plynů že je to stejné množství jako kdyby každý pasažér nastoupil do auta a jel tu samou trasu autem. :( A tak do poručuji nelétat pokud možno letadlem… (12let)

baghira

Myslím, že Zemi až tak nevadíme, a že kdyby něco, tak si s námi snadno poradí.

anonym

Mars je daleko, ale ku tvé předchozí otázce „Kdo za to může?“, právě nalezli už 19. oběť metanolu v centru Ostravy.