roxy52

Neměla by se půjčka u Providentu považovat za lichvu,když splácíte pomalu 300 % ?

Nejlepší odpověď
Terryle

a nejen u Providentu, myslím :o/
Dřív to aspoň bylo nezákonný a lichváři byli braní jako vydřiduši; dneska je to oficiální a poskytovatelé půjček jsou vážení manažeři nebo zaměstnanci firem ve finančnictví :o/

Další odpovědi
Miroslavst

Jenže bohužel neplatí se úrok 300%, ale oni to mají jak se říká „vychcaně“ udělaný. Úrok je malý, ten zbytek co se zaplatí navíc je poplatek. A ten je tkz. smluvní.
Ale jinak pravda, bič na ně.

mosoj

  1. Cca 200 % za celou dobu trvání úvěru zaplatíte téměř u každého úvěru.
  2. Nikdo to za vás řešit nebude. Tak si od nich ten úvěr neberte. Pokud si to lidé budou počítat a také se podle toho chovat, může jít celý Provident do p ..... !

Takto je to téměř u všeho. Každý dělá to co mu druhý dovolí.