Avatar uživatele
bolak

Neměla by rok od roku klesat kriminalita, když ty „zlé“ zavřeme a je menší šance že svoje geny předají dál?

Alespoň co se týče vražd, znásilnění a podobných zločinů, kde se předpokládá že se dotyčný na čerstvý vzdoušek jentak nedostane?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym před 4174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

sorry tose mi zda jako Hitlerova myslenka… separovat ,separovat ,separovat …clovek neni zly.. podle genu no do jiste miry ano.. ale zalezi na vychove a dalsich vecech kolem …socialnim zazeni a na cloveku individualne ..tahle otazka je divna kdyby na ni nekdo znal odpoved jsme bez kriminality..a nebylo by lepsi nez je vsechny pozavirat izolovat tento gen?…
Doplňuji:
btw M. horsi a horsi to se mi nezda je to porad to same..akora ze se o tom vice povida v tisku..na internetu a tv..mane vice informaci tak..to jen vypada..predstav si napr 15–16–17-sloleti …ne to z povesti a bachorek ale realitu ..kde te nekdo zavrazdil kvuli malickostem nebo znasilnil protoze zrovna mel chut.. a to se nebavim o cirkvi ..a slechte …

Upravil/a: badisko

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?kapka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Jak říkáš ti „zlí“ jsou také propouštěni (v ČR doživotí jen tak nedostaneš, neboj se :) ) nebo rovnou zůstávají na svobodě a sedí za ně někdo jiný, pokud vůbec.
Navíc lidi jsou čím dál horší, zavřou jednoho, objeví se další tři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Teoreticky by to tak mohlo fungovat, bohužel opak je pravdou. Zavíráme jenom ty menší ryby. Ti velcí grázlové se zavírají jen vyjímečně, popřípadě je necháme pláchnout. A těm uplně největším zlodějům a darebákům zajistíme dokonce imunitu. Když k tomu přičteme i to, že naše justice je úplatná, tak se dá předpokládat, že kriminalita poroste i nadále.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

badisko: separuj si jak chceš :) já se ptal na něco jinýho

M.: Jasně, ale předpokládá se že bude mít menší šanci předat svůj gen dál, když půjde v pětadvaceti sedět třeba na 20 let. Vyjde z basy, nebude mít nic. Práci mu dá málo kdo a když jo, tak za pár šupů a pravděpodobně skončí zase v base, a i když ne, tak na nějaký založení rodiny to moc nevypadá :) Takhlenc to myslím.

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Na předání genů stačí pár minut a nemusí se kvůli tomu zakládat rodina 🙂

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nenič mi můj intelektuální dotaz :))

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kriminalitu snížili hlavně u drobných krádeží, kdy zvedli částku, od které se odvíjí TČ – 5000.
Při dnešní „ochraně“ delikventa, kdy oběť je vyšetřována jako násilník, anarchista a extrémista se geny dál budou přenášet.

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek