Avatar uživatele
anonym

Neměl by administrátor těchto stránek změnit.....

… svoji emailovou adresu info@odpovedi.cz na „neotravuj@od­povedi.cz“ ?!

Jinak si nedokáži vysvětlit,proč nereaguje na všetečné otázky z mnoha uživatelů!

P.S. Snad tato otázka není porušením kodexu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Illines, zzzzz, anonym, anonym před 4121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

To by ale bilo moc do očí, takhle to má maskované, nenápadné a se stejným efektem ))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Jo to je výstižné, on zřídil stránku odpovědi, abychom si odpovídali sami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já bych to neměnila, změnou se nic nezlepší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Ano, to by bylo výstižné :)
Mám stejnou zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Nedá mi to ale musím na to reagovat 🙂

Administrátor těchto stránek je pravděpodobně 20ti letý brigádník, co přijde do práce jedno týdně anebo člověk, co pracuje pro firmu, která se věnuje provozu, má to ale jenom jako bokovku takže nemá čas ani chuť se s nějakým userem dohadovat (náplní práce tohoto člověka je vlastně jen promazat poštu od zdejších uživatelů, která s sebou nenese žádné hodnotné informace – z hlediska zisku).

Za další, i přes Tvojí (a dalších samozřejmě) „nespokojenost“ tyto stránky stejně navštěvuješ, takže je v podstatě naprosto jedno, jestli jsi spokojený nebo nespokojený uživatel protože provozovatel má provize z reklam, která je zobrazena všem bez ohledu na duševní rozpoložení… Stejně tak za ni je i zaplaceno.

A jako poslední: Z důvodu výše – proč by měl provozovatel těchto stránek jakkoli vyhovovat Tvým požadavkům? Je to ztráta času → peněz, které lze uplatnit jinde (lépe). Opět platí to co jsem psal, nasraný uživatel taky uživatel takže je to vlastně úplně jedno.

Have fun!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nepismianinevolej@odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Musím zaklepat, admin mi vždycky odpověděl, pravda, jednou jsem ho musel jednou urgovat. Ale prostě odpověděl. Sice s odpovědí jsem nebyl úplně spokojen, ale tak budiž…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jo, kdysi jsem na tento email psala, jelikož mi nešlo se přihlásit na odpovědi.cz přes můj FB účet…nikdy jsem nedostala odpověď :/ nesnášim tyhle adminy, co dělaj, jak se o stránku staraj a vše možné, ale nikdy nic nevyřeší, nepomohou a jenom mlčej -.-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Jj, taky jsem to zkusila 🙂

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Suwo, aby nakonec nesmazli nas vsechny a jeho tady nenechali. :)

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

  • iv-II – to by si nejspíš přál a dost i pro to dělá. Jen mu musí povolit, aby mohl sám sebe bodovat 🙂

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… :)
ja jim psala, at uplne smaznou naseho " prezidenta " , nebo at ho udelaji alespon nejak neviditelnym …a za odmenu, ze muzou pak smaznout i me, ale zatim jsme tu oba ! :o

  • iv-

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek