Neměl by admin zrušit „diskuzi“ ,která je v rozporu kodexu ?!

Viz citace z něj :Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Nejlepší odpověď
Drap

To co by admin měl ,či neměl jsou stejně jen zbožná přání a nikam nevedou. Nám ani nepřísluší to hodnotit.

Další odpovědi
quentos

Von to ale myslel dobře: spousta lidem vadilo, že otázky a odpovědi mohou doplnit pouze jednou. Pokud tedy k dané otázce/odpovědi mají něco dalšího na srdci, mohou využít diskuzi …

david22

Měl, ale víš jak to tady chodí. Než se k něčemu rozhoupou…

bolak

david22: ale oni se rozhoupou davide, jen je potřeba mít tu pověstnou svatou trpělivost

http://www.you­tube.com/watch?v=wRFC1leX­xMQ

baghira

Hranice, kdy adminův pohár trpělivosti přeteče, bývá nejasná a mnohdy pohyblivá. Bývá zvykem, že admin je bůh a jakýkoliv pokus zvrátit jeho rozhodnutí ho ještě víc vytočí. Na druhou stranu – výhoda internetu je, že každá služba má alternativu.

led

Môže a nemusí, je to jeho rozhodnutie.
Ale nevšimli ste si náhodou malé tlačítko v diskusii po každom príspevku:„Nahlásit závadnou diskuzi“, ak máte pocit, že diskusia je v rozpore s Kodexom môžte stlačiť a nahlásiť (zobudiť admina). Nik vám v tom nebráni.

Doplňuji:
Komu sa nedarí toto tlačítko použiť, nech skúsi admina skontaktovať cez ´styčného dôstojníka´, ktorého tu máme (ako som sa tu dočítala v príspevkoch).

anonym

led,ale v tom mi je zabráněno,abych vzbudil admina.

led

Ano, tento problém som svojho času mala aj ja. skoro rok trvalo, kým som admina zobudila a pootvoril oči a uši.
Otázky, ktoré som mu poslala, ho dodnes nezobudili. Alebo nemá u seba tlačítko „odoslať“.

anonym

Tak proč Yul Brynner,quentos-i, stále omílá to samé ?