Neměl by admin těchto stránek aktualizovat KODEX ?!

Doplňuji:
Ad ocko, sranda je, že já nemám takové štěstí ( je nás podstatně více) nežjako Ty, Dr.Axl, Bohemica a další ze sedmi statečných, se kterými si admin dopisuje prostřednictvím info@odpovedi.cz a nedej bože telefonuje či se osobně zná. To je pak těžké domoct se práva.

Nejlepší odpověď
iceT

Já si myslím,že by se aktualizovat mohl,hlavně více zevrubně rozepsat.Třeba to co je pro někoho obtěžující,nevhodný obsah…Je třeba obtěžující,když někoho požádám o omluvu?Nebo když napíšu,že si myslím,že by se napřed mělo myslet a číst?

Další odpovědi
hanulka11

nevím proč to stále řešíš – vidíš odezva žádná – zřejmě si myslí…komu se tu nelíbí, nikoho nedržím

anonym

mal.
včera som svojou otázkou podobného rázu vyprovokoval svoje prvé úspešné vymazanie (svojej) otázky.
Na dotaz prečo bola vymazaná, čakám odpoveď.

Ale je dôležité si uvedomiť, že admin tu nie je pre nás, my sme tu pre admina – veď preboha, čo by potom robil, keby nebolo nás naiviek veriacich v jeho božie slovo?

zamyslenie:
I vy, že vy myslíte na palácový prevrat zospodu?

😉
Doplňuji:
ad Ocko:

no, myslím si, že trocha zábavy nikomu neuškodí.
I striktnosť môže byť benevolentná, sme predsa len iba ľudia ani e encyklopédie, každý má iné vyjadrovanie, záľuby, vedomosti, vek, pohlavie a je nevie čo ešte.
Osobne ma celkom iritujú odpovede z odkazmi (nie so zdrojmi) a najmä typu to sa tu pred rokom riešilo.
Takže, treba sa povzniesť.
Len ten kto je vyšší, sa môže k tomu nižšiemu zohnúť, naopak to nejde (to platí najmä pre pána boha – treba občas vypočuť i nárek veriacich).
Takže – prosím, trocha toho ľudského tepla. a do toho patria i také zbytočnosti, ako je úsmev, humor a pobavenie sa.

Taká kapacita, ako je pán Hawking sa naučil vysvetľovať ťažké veci iba slovami a neraz i žartovnými príkladmi.
A že je to Niekto.

Sůwa

Určitě by měl, ale nejspíš to neudělá .
Už jsem dostala info o smazání mé včerejší otázky, která upozorňovala na reklamu umístěnou na těchto stránkách!!! Odepsala jsem, že se mi to jeví poněkud kontraproduktivní a na co tu tedy ta reklama vůbec, když se o ní nelze ani zmínit 🙂

led

Mal.
Kódex prirodzene sa tak isto ako aj zákony aj ústavy novelizujú. Čo sa má aktualizovať na tejto stránke, o tom nerozhodujeme my, my môžme akurát navrhnúť. Treba si uvedomiť v prvom rade, že naše pôsobenie na tejto stránke je dobrovoľné.
Ale, ak pri registrácii súhlasíme s podmienkami tejto stránky, musíme ich dodržovať! Je to predsa naše slobodné rozhodnutie.

ako to vidím ja:
Admin by mal aktualizovať pravidlá zrozumitelnejším spôsobom, pretože niektoré nejasné vyjadrenia Kódexu možno vyjadriť aj dvoma odporujúcim spôsobmi, čo potom zneužíva určitá časť tejto komunity.
Kódex by mal byť jasne zrozumiteľný pre všetkých užívateľov od školákov po penzistov a všetkých profesií (nielen právnikov).
Potom by sa určite úroveň stránky vrátila naspäť do svojej pôvodnej výšky.

Drap

Takových návrhůuž tady bylo. Vše bez odezvy. Je to celkem logické. Tyto stránky jsou komerční a ne aby se řešily problémy uživatelů.

anonym

A nebo aktualizovat adminy :)

anonym

Ačkoliv jsem se chtěla nadále věnovat pouze odpovědím na odborné otázky a případně bodovat dobré odpovědi z jiných oblastí, musím reagovat, pokud mě někdo jmenuje v nesprávných souvislostech. Jediná moje komunikace s adminem byla ta, když mi přišla zpráva, že moje odpověď byla smazána. Nevím jakého práva se nemůžeš domoci a na jaké si činíš nárok. Odpovídej, víš-li a ptej se, nevíš-li. Také můžeš ocenit aktuálně nebo zpětně odpovědi jiných. To je asi tak o tvých i našich právech. Veškeré tvoje snažení udržovat místní nepohodu a rozdmýchávat spory mezi zdejší komunitou rozhodně nevyřeší žádný „nový“ kodex.
Pro běžné fungování těchto Odpovědí je ten stávájící dostačující a pro ty, kdo chtějí hledat a vyvolávat potíže nebude vyhovovat ani New megasuper Kodex.

badisko

no ono s tim kodexem to nebude tak horke …nevim co by jsi chtel aktualizovat ..vzdycky tady budou takovi kteri ho budou branit za kazdou cenu …a pak takovi jako napriklad ja …kteri ho budou chte nechte porusovat neni to ani tak ze by jsem to chtel porusovat spise proto ze jsem si nikdy nebral moc servitky ze zakazy a vis jak staryho psa bla bla bla…no napriklad ..pred chvili jsem napsal odpoved …byla to tato…(.nojono .....skleroza boli a je otravna..ale neni to zas tak moc stebou zle.. …pockej az pujdes na velkou a zapomenes si sundat kalhoty to bude teprve narez …jo a nejde to uz jsem to taky resil…no ikdyz mozma na to nekdo uz prisel..cert vi..) a nekomu by sto mohlo zdat urazlive hned by to nahlasil adminovi nebo to rovnou smazal…ale pisatelce otazky tato odpoved nevadila a dala palec nahoru ikdyz ..ji ma odpoved byla k nicemu…!!! jsou proste lidi a lidi ..a kodex jak uz jsem stokrat psal kazdej vyklada po svem…takze aktualizace by ti byla houby platna…

anonym

Každému co jeho jest:
Majitel stránek by měl aktualizovat pravidla a kodex a pokud je s jejich současným zněním spokojen, tak by měl dbát na jejich důsledné dodržování.
O to by se měl starat admin.
Registrovaní členové na Odpovědích.cz by pro změnu neměli stále dokola klást otázky, které sem nepatří. Otázku pro admina a majitele webu piš laskavě na info@odpovedi.cz, případně na osobní e-maily zde zmíněných, pokud jsou Ti k dispozici.
Tolerovat tuto otázku lze jenom proto, že jsi ji celkem logicky zařadil do kategorie „Zábava“.
Doplňuji:
Nojo, barbakane, to z Tebe mluví závist? Znovu Ti opakuji, prověřuj si své informace a nešiř tu bludy. Stále se máš potřebu do někoho navážet jen proto, že jsi s něčím nespokojený. Když dostaneš větší krajíc, budeš mít konečně menší hlad? Pozná se to nějak? Přála bych Ti, abys byl spokojenější sám se sebou. Potom možná nebudeš hledat příšery tam, kde ve skutečnosti nejsou.

Odpovědi.cz

Milí uživatelé! Vzhledem k vašim sporným reakcím jsme se rozhodli odpovědět na otázku týkající se kodexu, která by však podle pravidel měla být smazána. Aktualizace kodexu není nutná. Je uvedeno vše, podle čehož by se uživatelé měli řídit. Problém je ale právě v soustavném porušování kodexu, ve kterém se snažíme být maximálně tolerantní, abychom vyhověli všem stranám. Pokud budete mít na srdci další důležitou otázku ohledně kodexu či administrátorství odpovědi.cz, obraťte se tedy na info@odpovedi.cz, abychom zde nešířili další otázky a odpovědi porušující kodex, a tím pádem udrželi stránky jako internetovou komunitu. Čím méně bude na odpovědích porušován kodex a pravidla, tím více nám zbude času odpovídat na vaše dotazy prostřednictvím emailu. Děkujeme za pochopení! Váš admin.

anonym

kri kri, mýlíš se, smysl pro humor mám. Jinak bych patřila mezi zoufalce, kteří tu věčně „brečí“, že se jim něco maže a že je napomíná admin atd., atd. Já se tu bavím a pokud tu už nějaký čas trávím, tak se snažím hlavně o to, aby ten čas byl pro mne nějak užitečný. Nemám ráda mrhání časem, protože nevím, kolik ho tu mám ještě vyměřeno.

anonym

Tak to jsem chtěl, Bohemica slyšet . … je stávající dostačující.....

Tak proč ten kodex nedodržují „všichni“ ? Někdo se ohání kodexem a sám jej nedodržuje!

anonym

No já to neřeším, zatím s tím problémy nemám, na rozdíl od jiných,
kteří porušují zdejší „kodex“ i pravidla běžného společenského chování a tím pádem jim muselo být odňato právo se zde jakoliv angažovat. Někoho ale oprávněně vyhodí dveřmi, vrátí se pod jiným nickem oknem a prudí dál.

anonym

Pravdu díš!

anonym

Já vím Drbane.

anonym

Já vím Drbane.

Sůwa

A hned je tady krááááááááááá..sně 🙂