Musa.21

Nemáte zkušenost ?

Chci si stáhnout hru Terraria počítačovou verzi zdarma, ale když jsem to stahovala chtělo to ještě nějaký software. Tak jsem ho stáhla a oběvila se mi tabulka že tento zákeřný software mi může něco udělat s počítačem nebo ohrozit soukromí. Ale nevím, jestli mám povolit instalaci nebo ne, protože mi to může něco udělat s počítačem, ale i nemusí.

Odpovědi
abendsbrot23

Pokud ti tu hlášku o závadnosti vyhodil antivir, tak být tebou to radši smažu. Pokud to tak je, tak pusť antivirovou kontrolu a antivir už si s tím poradí (např. uložením do karantény odkud to pak smažeš ručně).

huxa

Když nepíšeš nic o tom, co to chtělo, z kama to stahovalo, apod., nemůžeme poradit.

geekocz

Tato hra by neměla vyžadovat žádný dodatečný software, cokoli jsi instalovala smaž a skus stáhnout znovu. Nejsem si jistý jestli potřebuje crack, kdysi jsem viděl pár cracků které antivir detekoval jako „vir“.