Bobek32

Nemáte prosím kontakt na MVDr. Erika Eliáše?

Pan doktor Eliáš donedávna pracoval na veterinární klinice v Praze na Chodově, ale bohužel už tam nepracuje. Nevíte prosím někdo, kam pan doktor přesídlil, popř. nemáte na něj kontakt? Dvakrát operoval jednu z mých agam vousatých a vzhledem k recidivě bude zapotřebí další léčba. Velice Vám děkuji za pomoc v zoufalé situaci.
Doplňuji:
Drap: Děkuji, ale bohužel toto jsou kontakty na staré působiště. Na internetu jsem našel jméno pana doktora pouze ve spojení s RegiaVet nebo Veterinou Chodov, kde spolupracoval s MVDr. Dušanem Králem. Žádný z těhto kontaktů však již není aktuální a ani jeho bývalí kolegové neví, kde pan doktor nyní působí.

Nejlepší odpověď
Drap

Tel: +420 267 912 374, +420 271 750 991

E-mail: info@regiavet.cz

Další odpovědi
briketka10

napiš do komory vet.lékařů tam by měli vědět ..
http://www.vet­kom.cz/ordina­tions/list?phra­se=mvdr.+erik+e­li%C3%A1%C5%A1&com­mit=Vyhledat
nahoře je na ni kontakt :)

bolak

Našel jsem to samý co Drap. ↓↓↓

MVDr. Dušan Král, MVDr. Erik Eliáš
Veterinární klinika Chodov – Regia Vet
Hviezdoslavova 1600/6
149 00 Praha 11
Tel.:+420 267 9­12 374, +420 271 750 991
E-mail: info@regiavet.cz
www.veterinar­niklinikachodov­.cz

E-mail je zadarmo a telefon je skvělá věc, protože do ní mluvíš a ten člověk na druhém konci provázku tě nejenom že slyší, ale taky ti může i odpovídat, tak co ho zvednout a brnknout tam, hm? Nebo co myslíš že je pravděpodobnější, že někdo z nás bude znát osobně pana Eliáše, doktora veteríny nebo že ti na něj dají kontakt v jeho bývalém působišti?

Zajímavé že jsi v tak zoualé situaci a tohle tě nenapadlo.
Ale od toho jmse tu vlastně my, školení sexymozci, abychom předvídali nepředvídatelné a zodpovídali nezodpovědným…

Doplňuji:
Ale telefonní číslo by na něj kolegové mít mohli a stejně tak adresu znát musí.
Nic takového ti samozřejmě nedají, ale můžeš je poprosit aby ho kontaktovali a poslat mu přes ně kontakt na sebe.

Pokud bydlí stále v Chodově, tak ho najdeš, pokud se přestěhoval, tak za ním stejně nepojedeš přes půlkraj nebo jo?

Pokud by nevyšlo ani jedno z toho, tak bych se mrknul na facebook, jestli tam náhodou nebude, projel bych ICQčko a nakonec bych ho zkusil najít ve zlatejch stránkách. Tímto jsem vyčerpal všechny možnosti, studnice je prázdná…

terry

Já bych se zkusila optat na veterinární klinice v Praze na Chodově, kde dříve působil.
Můžeš říct, že p. doktor je seznámený s problémy a že jste se před časem domlouvali a nestihl sis vzít kontakt.
Vedení by mohlo vědět, kam přesídlil.