Avatar uživatele
Bobek32

Nemáte prosím kontakt na MVDr. Erika Eliáše?

Pan doktor Eliáš donedávna pracoval na veterinární klinice v Praze na Chodově, ale bohužel už tam nepracuje. Nevíte prosím někdo, kam pan doktor přesídlil, popř. nemáte na něj kontakt? Dvakrát operoval jednu z mých agam vousatých a vzhledem k recidivě bude zapotřebí další léčba. Velice Vám děkuji za pomoc v zoufalé situaci.
Doplňuji:
Drap: Děkuji, ale bohužel toto jsou kontakty na staré působiště. Na internetu jsem našel jméno pana doktora pouze ve spojení s RegiaVet nebo Veterinou Chodov, kde spolupracoval s MVDr. Dušanem Králem. Žádný z těhto kontaktů však již není aktuální a ani jeho bývalí kolegové neví, kde pan doktor nyní působí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tel: +420 267 912 374, +420 271 750 991

E-mail: info@regiavet.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

napiš do komory vet.lékařů tam by měli vědět ..
http://www.vet­kom.cz/ordina­tions/list?phra­se=mvdr.+erik+e­li%C3%A1%C5%A1&com­mit=Vyhledat
nahoře je na ni kontakt :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Našel jsem to samý co Drap. ↓↓↓

MVDr. Dušan Král, MVDr. Erik Eliáš
Veterinární klinika Chodov – Regia Vet
Hviezdoslavova 1600/6
149 00 Praha 11
Tel.:+420 267 9­12 374, +420 271 750 991
E-mail: info@regiavet.cz
www.veterinar­niklinikachodov­.cz

E-mail je zadarmo a telefon je skvělá věc, protože do ní mluvíš a ten člověk na druhém konci provázku tě nejenom že slyší, ale taky ti může i odpovídat, tak co ho zvednout a brnknout tam, hm? Nebo co myslíš že je pravděpodobnější, že někdo z nás bude znát osobně pana Eliáše, doktora veteríny nebo že ti na něj dají kontakt v jeho bývalém působišti?

Zajímavé že jsi v tak zoualé situaci a tohle tě nenapadlo.
Ale od toho jmse tu vlastně my, školení sexymozci, abychom předvídali nepředvídatelné a zodpovídali nezodpovědným…

Doplňuji:
Ale telefonní číslo by na něj kolegové mít mohli a stejně tak adresu znát musí.
Nic takového ti samozřejmě nedají, ale můžeš je poprosit aby ho kontaktovali a poslat mu přes ně kontakt na sebe.

Pokud bydlí stále v Chodově, tak ho najdeš, pokud se přestěhoval, tak za ním stejně nepojedeš přes půlkraj nebo jo?

Pokud by nevyšlo ani jedno z toho, tak bych se mrknul na facebook, jestli tam náhodou nebude, projel bych ICQčko a nakonec bych ho zkusil najít ve zlatejch stránkách. Tímto jsem vyčerpal všechny možnosti, studnice je prázdná…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já bych se zkusila optat na veterinární klinice v Praze na Chodově, kde dříve působil.
Můžeš říct, že p. doktor je seznámený s problémy a že jste se před časem domlouvali a nestihl sis vzít kontakt.
Vedení by mohlo vědět, kam přesídlil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek