Nemáte problémy s označováním?

zajímavé otázky?
Mně tam vyskočí tabulka se jmény těch,kdo jí „dali palec“,ale já ji označit nemohu.
Asi proběhla inovace,můj avatar zmizel „svinským krokem“,nikdo se nezeptal a hotovo.
Doplňuji:
Kliknul jsem pravým,zvolil „obnovit“ a už to funguje.Proč to vzniklo?
Ten avatar – on není ani na seznamu volitelných.
Nějak si poradím.Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem to teď vyzkoušela a bod Vám šel dát. Dokonce jsem ani otázku neotvírala jako jindy. Nevím.

Další odpovědi
anonym

já žádný problém nemám,mohu udělit jak palec,tak hvězdu i avatar mám stejný,nebude chyba někde na vašem pc? Potom jedině se zeptat admínů proč je u vás taková změna

Miroslavst

Jak vidíte, mně to jde taky, tak nevím co kde máte.

hanulka11

většinou mi jde kliknout na určení zajímavé otázky bez jejího otevření /určím ji jako zajímavou/
málokdy ji musím otevírat …nevím čím je to

Elk

Nejste náhodou odhlášena od FB, pak avatar zmizí, pokud nemůžete dát hodnocení, je možné, že jste již vyčerpala denní limit, jinak fakt nevím.