Nemáte pocit,že si hřejete hada na prsou?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ne

Teď už ne…

Další odpovědi
www

Ne

Všechny takový hady jsem už dávno přestěhoval do mnohem vhodnějších lokalit 😁

Drap

Ne

Teď už ne, ale v minulosti jsem se tohoto omylu dokonce několikrát dopustil

terry

Ne

Teď už ne.
Ale bývávalo to jinak ☹.

anonym

Ne

Jakmile zjistím, že se dotyčný/á stává hadem, obratem jej setřesu do chladu, aby ztuhl a došlo mu, že zneužíval důvěřivé zahřívání.

KdoSiOdJinud

Ano

a už kouše

dědapetr

Ne

filva

Ne

vivatis2-

Ne

Ne co to je za hloupou otázku kde by se mi vzal na prse had???Jestli doma chováš hady já teda ne a navíc když du ven beru si tričko TAKŽE BY SE STEJNAK NEVYHRŘÁL takováhle hloupá otázka!!!!!!!!!!­!!!!!

anonym

vivatis2– Je vidět,že jsi mladý a neznalý! Ale postupem času na to přijdeš!