Nemáte pocit,že se Odpovědi tak malinko rozštěpily?

Je to 1. den,na nějaké závěry je brzo.
Rozdíl je ale patrný.
Budou Otázkáři a Anketáři?

Nejlepší odpověď
anonym

určitě to rozdělené malinko bude,ale hlavně at ta změna přinese klid na otázky a ubyde hádek a sporů

Další odpovědi
Miroslavst

Ano je to brzo, ale odpovědi přišly o velmi kvalitní odpovědi :D

ten který je

Neviděl bych to tak černě,souhlasím s burakem že už nebude tolik hádek a sporů.Každý může řešit odborné otázky a odpovědi nebo i lehkou formu zábavy,ankety apod.Může se i kombinovat.

flodur

Je to tak a bude asi hůř.

kropitko

Bubco odpovědi byly rozděleny již dávno, někteří uživatelé, tu začali vytvářet určité skupiny, což je mi jedno, ale co mi vadilo, že mě i rovnou začali zařazovat…k jaké straně patřím.