Conchus

Nemáte obavy, že Henychova volební komise zjistí, že více než jeden kandidát má po prvním kole více než 50% hlasů na své

m kontě?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč opbavy. Je to velice málo pravděpodobné a i kdyby se tak stalo, tak ušetříme pro státní kasu spoustu peněz .
Teto scénář je stejně tak málo pravděpodobný, jako že se ve druhém kole sejdou tři a více kandidátů.

Další odpovědi
anonym

Klidně jim může vyjít pořadí kandidátů podle procent
58, 53, 51, 14, 6, –7, –11, –23, –41

kontrola
celkem 100%

Mapel

Je to spíše nepravděpodobné. Je tam dost silných kandidátů, aspoň 3 a další nějaké to procento také získají. Teorie pravděpodobnosti je pak jasná