Natusqva1498

Nemáte niekto odpovede na testy z angličtiny-Solutions 2nd edition pre-intermediate? Vďaka

Odpovědi
Edison

I kdybychom měli, nedáme. Tento server neslouží k vypracovávání testů za někoho jiného.

Mc Merkurion

… ač je nemám a v jádru nevím vo co de, mohu s určitostí říct, že je nikdo nemá (aspoň se k tomu nepřiznal) >>> tento dotaz se tu objevuje pravidelně již několik let, a vždy bez odpovědi (stačilo zapátrat v archivu: https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Solution­s%202nd%20edi­tion%20pre-intermediate , ale proč, když jsem líný/á se i učit a raději chceme výsledky obšlehnout) …