pandicka

Nemáte někdo zkušenosti s vykuřováním(růz­ných pryskyřic dřev a bylinek)?

Myslím tím vykuřování různých pryskyřic dřev a bylinek…Popřípadě jestli nevíte co je dobré si koupit na začátky :)

Odpovědi
Mc Merkurion

…aha,sem musel rozkliknout,abych věděl vo čem je řeč,sem myslel,že se něco dozvim,tak příště
Doplňuji:
ad Karelcz: tak sem se nespletl…

Karelcz

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rrWNpA4O­ao4

Mc Merkurion

…aha,sem musel rozkliknout,abych věděl vo čem je řeč,sem myslel,že se něco dozvim,tak příště

krftwrk

Jakej srac mi smazal prispevek ? Pokud se neprizna a neuvede duvod, tak tu cekejte kupu spamu !

zzzzz

Mi už tady toho smazali .-))) Nikdy se nikdo nepřiznal:-)))

Nestresuj, časem si zvykneš 🙂

krftwrk

To neni stres, nybrz nasranost…