Jiří Bohumil

Nemáte někdo zkušenost s tímto tunerem TV k tabletu s Androidem?

Pro občasné sledování TV na tabletu, případně mobilu, uvažuji o použití tuneru AVerMedia AVerTV Mobile Android-T2, který se nasune do micro USB a je možno sledovat TV programy bez připojení na netu.
Nemáte někdo s tímto tunerem zkušenosti? Díky za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
aliendrone

S tímhle ne, ale doporučuji to před zakoupením vyzkoušet na konkrétním zařízení mobilu, tabletu). Může se totiž stát, že to výpočtově neutáhne. (bude se sekat obraz, vypadávat zvuk atd.)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jednodušší, je sledovat tv on-line, většina těch tunerů totiž potřebuje připojení k anténě, ta jejich je dost slabá – jestliže tedy nejsi v místě s velmi silným signálem …

Jiří Bohumil

Mc Merkurion, jde mi o místa, kde se nemohu napojit na net a na data by to bylo zbytečně drahý. A i zkoušená aplikace on-line TV pro Android mi moc spolehlivě nefungovala. A vnější anténu bych eventuálně, v místech použití, měl.
aliendrone, prodejce CZC.cz (místní), mi jej dodá a do 14-ti dnů jej můžu, v případě že nebude vyhovovat, bez udání důvodů, vrátit. Takže jej asi vyzkouším.
Oběma za reakce děkuju.