hanny 2

Nemáte někdo zkušenost s tímto korektorem? A jakou?

https://hallu­forte.wordpres­s.com/

Děkuji za odpovědi!
ad ivzez – konkrétně těm kecům, cos tam „vypíchla“ z textu, samozřejmě nevěřím, ALE – může to mít něco do sebe, jako že se palce nebudou tak vybočovat. Já ten problém tak trochu mám – už dlouho – z nošení vysokých podpatků, ve kterých se mně chodí nejlépe. Vím totiž taky z vlastní zkušenosti, jaké „zázraky“ udělá v botě ortopedická vložka.
Ale objednávat si to asi nebudu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Hanny,
tady asi nikdo zkušenost mít nebude.
Až na pár trollů sem chodí rozumní lidé,
kteří na takovou blbost nenaletí.

Předpokládám, že ani Vy neskočíte na to, že speciální „ortopedický plast působí na haluxy automaticky“, že „pocit bolesti bude znemožněn na buněčné úrovni“, že „likviduje zánět“, a způsobí, že „se organismus začne stávat imunním před vbočenými palci“…
_____

Reakce na doplnění otázky:

Kdyby šlo o účinný prostředek, který opravdu pomáhá,
nepotřeboval by nesmyslnou reklamu. Kdyby ten prostředek k něčemu byl,
používal by se v léčbě, klidně s doplatkem (cenu by nemusely plně hradit
zdravotní pojišťovny). Pokud jej medicína nepoužívá, má k tomu podle mne
důvod (a určitě ne ten, že by chtěla pacientům upírat účinnou léčbu/úlevu).

Proč k těmto „zázračným“ prostředkům neexistují
žádné studie (zatím se mi nepodařilo žádné najít)?

  • –––––––

@Zjentek:
„Troll“ byl spíše eufemismus (i když jsem jich tu pár
zahlédla), jenom mne nenapadl jiný slušný výraz…
Jmenovat nebudu.

Další odpovědi
terry

Zkušenosti nemám, ale po přečtení článku se mi kvalita moc nezdá.
Tolik superlativů je podezřelý.

marci1

Nemám, ale myslím si, že tak jak je popisován, nemůže fungovat. A ta cena! Akce z 2 190 Kč na „pouhých“ 790 Kč. 🙂
Zkusila bych třeba něco takového: http://www.tej­py.cz/ortezy-na-vboceny-palec/

zjentek

ivzez, můžete být konkrétnější? Vy jste tady někdy „cítila“ trolla?

hanny 2

ivzez – včera mně říkala klientka,že to je opravdu podvod na lidi,údajně zahr.firma,na reklamace nereagují atd.- vysíláno v Černých ovcích.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.