Curiosity

Nemáte někdo zkušenost? Našemu koťátku se začaly objevovat v okolí hlavy mírně hnisavé lisiny jakoby… CO TO JE?

NA VETERINU PŮJDEME ZÍTRA. Ale, pokud to někdo zažil u své kočky, prosím, poraďte! Děkuji! Jsou to prázdná místa bez chlupů velikosti boláku do bíla zbarvené, kůže je tam ztvrdlá. Včera měl jeden, dnes už dva. Jinak je kotě hravé, žere, zlobí, všechno při starém. Našli jsme ho venku před 3mi týdny, má 9 týdnů.. cca 6× už byl u veterináře s počátečním léčením, měl rýmu, průjem, odčervovali jsme. Už se vše zdálo být dobré. Dobral antibiotika. DĚKUJI!
Doplňuji:
LYSINY* oprava .........

Nejlepší odpověď
briketka10

http://vetcen­trum.cz/stodul­ky/poradna/714/?pid=­19792
může se jednat o dermatofytózu nebo autoimunitní problém. Pokud se stav nezlepší, vyhledejte veterinárního lékaře pro stanovení přesné diagnózy,
např. u mého kocourka se jednalo o ušní svrab – je potřeba zajít k veterináři,
každé zvířátko má jinou chorobu ..
Doplňuji:
http://rozmal­ka.webnode.cz/ne­moci-kuze-a-srsti/

Další odpovědi
ahold

Může to být prašivina. Návštěvu veterináře neodkládej. Chce to speciální léčbu.