hanulka11

Nemáte někdo zkušenost ?Dají se koupit samostatně k foťáku kabely na propojení do Pc?

http://www.me­gapixel.cz/pa­nasonic-dmc-tz3
Doplňuji:
Díky všem ,mě šlo i o kabel do televize a už jsme to našli , že se to dá koupit .

Nejlepší odpověď
bolak

Zkusil bych bazary, papírovou inzerci a rozhodně aukro a e-bay. Možná taky nějakou opravnu foťáků, tam by mohli mít zbytky. Já když jsem si kupoval nový foťák, tak jsem jim tam ten starý taky nechal.

A ještě bych si projel i nějaký ty weby o fotoaparátech, google určitě něco najde, možná i diskuze.

Další odpovědi
MacChill

záleží na typu konektoru, já bych to typnul na mini USB kabel ten je k dostání téměř všude a je to nejpoužívanější typ pro podobné použití

Zdroj: http://www.mobilni-telefony.as/i­mages_zbozi/4212_2­.jpg

Michal Kole

K těm dražším ano, k těm levným někdy ne

mosoj

Záleží jaká zasuvka je na foťáku. Většinou to bývá mini USB a na druhém konci stačí norm. USB. Ještě tam bývá feritový filtr ( takový váleček)proti rušení, ale běhá to i bez něj.

Pokud by na foťáku byla nějaké specielní zásuvka, musí se koupit originální kabel.
Jestli se ale nepletu Panasonik má mini USB. Takže by to mělo být bez problémů.

http://www.fo­toskoda.cz/eob­chod//default­.asp?fc=22&po=2­&cop=2000104&id­p=42863

lexx

Pokud jde o přetažení (zkopírování) fotek do PC tak je jednodušší a rychlejší vyndat paměťovou kartu (SD, MS…) z fotoaparátu a přečíst ji jakoby flešku. Počítače čtečku karet mívají nebo tiskárna (HP, Canon i jiné) ji může rovněž obsahovat.