Miroslavst

Nemáte někdo zkušenost?

Dnes jsem viděl dvě slečny v autě. O ty slečny nejde, ale o to auto: Kapota motoru zelená, 1.dveře červené, 2.dveře žluté, střecha modrá, nárazník modrý a zadní červený.
Jakou asi má barvu toto auto uvedenou v techničáku?
Nešlo o přestříkání, to auto se tak vyrábí.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zeleno-červeno-žluto-modrá
Doplňuji:
a myslím,že je to odstupňované od barvy,která je na autě zastoupena nejvíc…

Další odpovědi
Marvan

Mě by teda zajímali spíš ty slečny 🙂 tam se naše názory rozcházejí

Lotty

Osobní zkušenost nemám. Myslím si, že se tam napíše barva, které je na autu nejvíc použité, zbytek se pak dopíše do poznámek s detailním popisem. Takhle jsem do poznámek nechala zapsat i novou SPZ, když mi tu starou ukradli. Takže asi takhle.

matymaty

Nikde není nic z toho ,co jste říkal.Mam velký techničák,i malý techničá ,o převodu není nikde ani zmínka a techničák je napsán na původní majitelku ,která auto prodala do bazaru a já ho tam koupil.Takže já vlastně nejsem majitelem vozidla,pořád je majitelem ta paní.Máma jen kupní smlouvu od vozidla a platím povinné ručení atd.Takže mohu auto prodat a dále s ním takhle jezdit, nebo to mám nějak řešit,že to není na mě?Shánět majitelku asi nebude možné,když bazar neexistuje a nevím,na co by mi byla..

mj81

Tak třeba… http://seznam-autobusu.cz/bar­tos/mj20080930_sy6776­.jpg …tenhle autobus má v techničáku uvedeno „modrá+bílá“. A nějak podobně to asi bude vypsané v techničáku toho auta.

Zdroj: seznam-autobusu.cz/bar­tos/mj20080930_sy6776­.jpg

lorja

Zkušenost nemám.Já bych tam nnapsala omalovánky na kolech.
Toto auto má taky barevný kabátek.
http://forum.dou­pe.cz/viewtopic­.php?f=514&t=1090067&p=6­933349