Avatar uživatele
Miroslavst

Nemáte někdo zkušenost?

Dnes jsem viděl dvě slečny v autě. O ty slečny nejde, ale o to auto: Kapota motoru zelená, 1.dveře červené, 2.dveře žluté, střecha modrá, nárazník modrý a zadní červený.
Jakou asi má barvu toto auto uvedenou v techničáku?
Nešlo o přestříkání, to auto se tak vyrábí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, Lásenka před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Zeleno-červeno-žluto-modrá
Doplňuji:
a myslím,že je to odstupňované od barvy,která je na autě zastoupena nejvíc…

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marvan

Mě by teda zajímali spíš ty slečny 🙂 tam se naše názory rozcházejí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lotty

Osobní zkušenost nemám. Myslím si, že se tam napíše barva, které je na autu nejvíc použité, zbytek se pak dopíše do poznámek s detailním popisem. Takhle jsem do poznámek nechala zapsat i novou SPZ, když mi tu starou ukradli. Takže asi takhle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matymaty

Nikde není nic z toho ,co jste říkal.Mam velký techničák,i malý techničá ,o převodu není nikde ani zmínka a techničák je napsán na původní majitelku ,která auto prodala do bazaru a já ho tam koupil.Takže já vlastně nejsem majitelem vozidla,pořád je majitelem ta paní.Máma jen kupní smlouvu od vozidla a platím povinné ručení atd.Takže mohu auto prodat a dále s ním takhle jezdit, nebo to mám nějak řešit,že to není na mě?Shánět majitelku asi nebude možné,když bazar neexistuje a nevím,na co by mi byla..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Tak třeba… http://seznam-autobusu.cz/bar­tos/mj20080930_sy6776­.jpg …tenhle autobus má v techničáku uvedeno „modrá+bílá“. A nějak podobně to asi bude vypsané v techničáku toho auta.

Zdroj: seznam-autobusu.cz/bar­tos/mj20080930_sy6776­.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Zkušenost nemám.Já bych tam nnapsala omalovánky na kolech.
Toto auto má taky barevný kabátek.
http://forum.dou­pe.cz/viewtopic­.php?f=514&t=1090067&p=6­933349

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek