Nemáte někdo vypracované dílo: Pes Baskervillský? Prosím

Jsem studentem SŠ a chci Vás poprosit, zda nemá někdo kompletně vypracované toto dílo, především zařazení do uměleckého směru, druh, žánr, popis postav apod., bude to k maturitě. Moc by jste mi pomohli. Mám toho fakt dost a o této knížce je toho na netu moc málo (obsah není pro mě hlavní, ale ty věci kolem). :( Moc děkuju za zaslání na e-mail. Tommas18@email.cz

Nejlepší odpověď
quentos

to sice nemám, ale druhý odkaz v nabídce ve zdroji vypadá slibně (ale nečet jsem ho, jen ten souhrn):

http://www.cte­narsky-denik.cz/sear­ch.php?srchtxt­=baskervillsk%FD&in­human=&x=0&y=0