alik360

Nemáte někdo tuhle klec a jak vypadá v realitě?

Dobrý den, na internetu jsem na šla jednu klec pro králíčka, ale na fotce moc dobře nevypadá. Tak bych se chtěla zeptat, jestli ji náhodou někdo nemá a nemohl by mi poslat fotku na e-mail alik360@seznam.cz.

Odpovědi
aliendrone

Nemám zvířata (jen občas na hlídání rodinné kočky a ty klec nepotřebují), ale na první pohled se mi pro KRÁLÍKA zdá MALÁ! Sourosemetrika má přinejmenším 2× větší a to v ní má jen hnusnou krysku (morče). Rozměry její klece jsou bajvoko 180cmx60cmx50cm (na výšku).

Pokud tedy králíka nebudeš chovat „na pekáč“ (omezení pohybu, jemné masíčko), kup VĚTŠÍ! Navíc pamatuj, že žiješ v ČRdeli, bonzáků všude plno a někdo by tě mohl udat, že „týráš zvířata“. Dnes by mě to nepřekvapilo, ochránci kdečeho a kdekoho na každém rohu. :(

nyjono

Neuvádíš rozměry, ale také mi přijde malá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

Jo pro morče seženeš velký klece. Ale tohle byla největší co jsem našla pro králíka. (FERPLAST 120)

alik360

Já mám hermelín x Beránek.

alik360

119X58X61 CM