Jiří Bohumil

Nemáte někdo technické údaje od laeserové multifunkce Toshiba 1550?

Mám v „pácu“ na bazaru výše uvedenou multifunkci (A3, tisk, copy, scan, zvětšování), ale potřeboval bych vědět její další parametry. Zejména rozměry a váhu (vzhledem k přepravě)a případně další podrobnější technické údaje (rozlišení a.t.d.) Na netu jsem zatím nic nenašel, pouze nabídku jejích kazet s tonerem.
A máte-li někdo s tímto zařízením nějakou zkušenost, prosím sdělte.
Za reakce děkuji.

Nejlepší odpověď
Arne1

Vše potřebné je na začátku servisního manuálu. Je to kapitola:

1. SPECIFICATIONS, ACCESSORIES AND OPTIONS

Zdroj: http://idostup­.narod.ru/older­files/1/155060­SM.PDF

Jiří Bohumil

Arne1, moc děkuju za rychlou reakci. Zjistil jsem z tohoto servisního manuálu vše potřebné. Pouze ještě nevím, jak je možno (vzhledem k tomu, že jde o starší zařízení), připojit tuto tiskárnu s paralelním portem na NB s USB2/3 VGA porty. To budu muset ještě „pořešit“, jestli to vůbec jde. Zdravím.