niki nikca

Neznáte někdo stránku, na které se dá zjistit, jak ZDARMA přeinstalovat počítač z Vindows Vista na Windows 7?

DĚKUJI

Původní dotaz
Nemáte někdo stránku na které se dá ZDARMA přeinstalovat počítač z windows Vista na windows 7 .

Odpovědi
gecco

Taková stránka neexistuje – Windows je licenční (placený) operační systém a žádná „stránka“ na to nemá ani ten nejmenší vliv (tedy – pokud nechceš krást*)…
😉
______
*) a pokud krást chceš, nauč se to – tady se ti takové rady nedostane

anonym

Ano jde to,Geccon píše kraviny.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/hel­p/upgrading-from-windows-vista-to-windows-7#T1=tab01

gecco

Člověče, Warióre, na to, že bezvadně vidíš (hlavně do dálky*) docela blbě čteš – Niki chtěla:

  1. upg z Vista na W7 ZDARMA
  2. upg z Vista na W10 ZDARMA

Kterou z variant tvá odpověď umožňuje???
___
*) víš co -…- jak daleko vidíš?
ROFL

anonym

Gecco, na wariata se wyser, vždyť to je głuptaś!

gecco

Já se právě musím chlámat, jak moc je blbej – jak chce rejpat, jak strašně rád by měl nějaký opravdový důvod – až své hlupství dává okatě najevo…
😉

niki nikca

A nedá se zdarma upgradovat na windows 10??????????

gecco

Bohužel – MS nenabízí upgrade z WinVista na Win10…

niki nikca

A nevíte někdo prosím kolik by to zhruba stálo?????? děkuji

gecco

Např. – http://www.vyhodny-software.cz/windows-7/
😉