jopik

nemáte někdo slohovou práci vedenou jako uvahu na téma: Sen o mém životě ? Baby box: zločin nebo jediné východisko ?

zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí? díky

Nejlepší odpověď
annas

Přece bys nechtěl,aby někdo jiný za tebe vypracoval slohovou práci.Přece máš nějaké názory,takže se zamysli na tématy. Není to tak těžké.

Těšil by tě výsledek?Nebo bys měl radost,že to učitelka nepoznala,i když by měla?

Další odpovědi
vagra

Myslím si,že bys nechtěl žít svůj život podle úvahy někoho jiného!
Nehledě k tomu, že by to učitel určitě poznal, měl bys o svém životě snít svůj sen a vložit ho na papír, pak už nebude takový problém.

Salvaje

Zrovna úvaha je poměrně jednoduchá, můžeš psát, co Tě napadne… A zrovna úvaha není ten typ slohu, který se dá bez poznání opsat. To by ta učitelka musela být slepá :)

venkovan

Dej do té práce to co je v tobě a ne co kdo někde jiný napíše.