Cole

Nemáte někdo servisní manuál k ind. vařiči ECG IV 20S? Hodnota odporu R901?

Zdravím, sháním servisní manuál k vařiči ECG IV 20S z důvodu výměny spálené součástky, konkrétně odporu R901. Neznám jeho hodnotu (ani wattáž) pro nahrazení. Byl bych Vám vděčný.
Doplňuji:
Na něm (rezistoru) hodnota je (proužky), ale rezistor je ohořelý – nepoznám barvy, navíc po odpájení se hned rozpadl na 2 půlky z důvodu ohořelosti. Nelze tedy vyčíst ani změřit hodnotu

Odpovědi
mosoj

Ono na něm není žádné značení ? Pořádně se podívej. Je tam buď konkrétní hodnota nebo barevné proužky. Napiš co je na něm všechno napsané.
Doplňuji:
Pochybuji že seženeš někde schéma. Jedině se podívat na tentýž vařič, který je v pořádku. Odpor ale neshořel jen pro svoji zábavu. Bude tam ještě nějaká primární závada !!