gecco

Nemáte někdo ponětí, proč (mně 😉 nejde na Androidu nastavit mikrofon ve Skype?

I na 4.2.2, i na 6.0 mi Skype 7.43 hlásí vypnutý mick, přitom jiné aplikace běžně zvuk detekují…
:-O
Trochu mne, momentálně, tlačí čas – jinak bych bádal a hledal usilovněji…
___
Děkuji…
😉

Odpovědi
jáára

Na Androidu Remix 7.1.2 funguje Skype normálně. Samsung S3 (I9300)