Nemáte někdo ponětí kolik váží, v odkaze zobrazený ,betonový skelet o rozměrech 5.953.152.3 m?

http://img.na­dapenny.com/t20/120­20/nadap014908266­030237.jpg
Doplňuji:
Hmotnost zjištěná. Váží (prý) 15 tun. A vám děkuji za nápady.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud neseženeš dokumentaci, spočti si kubaturu všech stěn, připočti si nejaké železo a daleko od skutečnosti nebudeš.

Doplňuji:
http://jirkaweb­.wz.cz/cvut/ta­bulka.pdf

Další odpovědi
Drap

Mám pocit, že to kdysi vyráběla Prefa Kuřim. Zkus se zeptat tam.

Pájo

Jedná se o prefabrikovanou betonovou garáž. Snažil bych se zjistit výrobce a zkusil následně najít v dokumentaci „váhu výrobku“. Nějaký pamětník snad pomůže.
Mohl by teoreticky pomoci i některý ze současných výrobců monolitických garáží… mohou mít technickou dokumentaci z již zaniklých závodů, příp. mohou poskytnout odborný výpočet či odhad. Mohl by to teoreticky odhadnout i zkušený jeřábník.
Současné samonosné betonové garáže mají váhu cca. 15–20 tun. I u téhle budete potřebovat jeřáb s minimálním tahem 35 tun na rameno.