blue_terrie

Nemáte někdo nějakou radu ohledně zamotaných vlasů v tom „úzkém“ hřebenu?

Dělala jsem si účes a nějak se mi povedlo obtočit ty vlasy kolem. Namočení nezabírá, tahaní po malých kouskách také ne a rozlámání hřebene už vůbec… Poradíte mi prosím?

Nejlepší odpověď
Drap

Chce to buď trpělivost, nebo nůžky.

Další odpovědi
briketka10

Mě s tím pomáhala kámoška, nebo velká trpělivost.

nyjono

Existují přípravky pro snadnější rozčesávání vlasů.
Takže na vlhké nebo mokré vlasy nastříkat a po stupně vytahovat. Vyzkoušeno.
Na rozčesávání je mnohem lepší kartáč s krátkými hřeby.Ve stylu Tangle Teezer.
Takže máš několik možností

  1. ostříhat
  2. trpělivě vtahovat vlásky a tenké pramínky
  3. sepnout do drdolu pořídit tu vlasovou emulzi. Ale i tak to chce trpělivost

A dobré je, že máš zkušenost.

aliendrone

No, nejsem dáma, ale já bych na to použil tekuté mýdlo – ovšem nějaké to „sprosté“ – laciné od čongů, žádné „hydratační“ apod. – s tím by to asi NEŠLO!! (pořádnou dávku DŮKLADNĚ vpravit do vlasů!), ono funguje i jako „klouzek“.

A prozměnu tuhým mýdlem nastrouhaným na jemno jsme my překrásní borci „mastili“ Rubikovy kostky pro hladký chod. (kvůli lepším časům) :)