petinek10

Nemáte nějaký tip na elektrizující vlasy ?

Vždy na podzim mi začnou vlasy po učesání, nebo oblékání svetru elektrizovat.
Nemáte nějaký tip na ( ne moc drahý ) přípravek, nebo babskou radu co s tím ? :)

Odpovědi
anonym

http://lmgtfy­.com/?q=tip+na+e­lektrizuj%C3%AD­c%C3%AD+vlasy

Michal Kole

česat si vlasy hřebene z nepolárního plastového materiálu – Polyetylenem – používá se jako izolant vysokofrekvenčních kabelů – kabele od Wifi do PC, Kabelu od televizní antény nebo satelitu do televize, či settoboxu

Natty*

Česat vlasy kartáčem s jemnými přírodními štětinami, používat kondicionér, a vlasy příliš nežehlit :)