ixpektix

Nemáte nějaký referát nebo zajímavosti o ochraně obratlovců Děkuji

Odpovědi
hanulka11

http://referaty-seminarky.cz/o­bratlovci/

venkovan

Opsat referát umí každý. Ale zpracovat vlastní je už o něčem. Protože to připližuje zájem jedince o určitý prolém. Je podle mne smutné, když student problematiky životního prostředí v 5 ročníku ještě neví co bude po VŠ dělat, jakým směrem svoji profesní kariéru zaměří, jaké alternativy bude mít když se mu cílový záměr nepovede.
Takže časopis Ochrana přírody, metodické materiály na ochranu obratlovců (lze sehnat na odborných pracovištích ochrany přírody, u ČSOP apod.). Není marné si praktické poznatky sehnat i na odborných pracovištích, úřadech ochrany přírody, o občanských sdružení (herpetologové, ornitologové, …), u společností které profesně ochranu přírody zajišťují. Pokud studuješ v Praze, dobrá knihovna je na AOPK v Kališnické, v Zemědělské knihovně ve Slezské ulici apod. Ťukni si na www.mzp.cz a tam najdeš mnoho odkazů na odborná pracoviště i nevládky. To samé najdeš na www.portal.gov.cz