bloop2000

Nemáte návrh na téma pro mluvnické cvičení?

Jsem holka, sedmačka. Mám napsat mluvnické cvičení, ale vůbec mne nenapadá jeho téma. Chtěla by jsem něco co by bavilo mne i celou třídu, no dobře většinu třídy. Díky

Odpovědi
vera508

ahoj, je mi víc, než tobě, dokonce už nechodím ani do školy. Ale dobře si pamatuju, jak jsme dostali podobné zadání a já psala o tom, jak jsme chytali na zahradě krtka. Kdo myslíš, že vyhrál? Chytat se dá v příroě i něco jiného, ale toto téma bylo originální.

anonym

Třeba o neúčinnosti elektrických šoků při uštknutí hadem 🙂