led

Nemáte náhodou prehľad, v ktorý denný čas – prípadne rozpätie hodín tu býva nával otázok?

Nemáte náhodou prehľad, v ktorý denný čas – prípadne rozpätie hodín tu býva nával otázok? viem, že podobná otázka bola, ale odpovede boli len orientačné večer, noc…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Naozaj veĺký nával otázok tu bývá tak po polnoci. Sú tu taký šialenci ako som ja a pár individuí čo nevedia kedy sa chodí spávať. :D:D

Další odpovědi
anonym

my nespavci jsme tady večer