amalka28

Nemám zaplacené 1rok povinného ručení,na koho se obrátit?mě pojistné zaniklo..

Nejlepší odpověď
cukrar

Amálko, normálně uzavřete nové pojištění a bude klídek.
Nic Vám (zatím) nehrozí.

Další odpovědi
dubraro

Co chceš dosáhnout?
Jestli chceš zjistit, kdo byl plátce pojistného a jak pojištění zaniklo, tak Česká kancelář pojistitelů.
Jestli chceš v pojištění pokračovat, tak nějakou pojišťovnu.

Kryšpín

Záleží, zda je to koupě, neb prodej, dar, svěřené bazaru,na odpis, likvidace, jinak pokud bylo v silničním provozu může být solidní pokuta

Arne1

Na libovolného pojišťováka a nech si udělat nové. To staré ti po takové době už nereaktivují (to by musel být opravdu solidní nezaviněný důvod aby s tím něco dělali)