nyjono

Nemám v telefonu radio. Existuje aplikace, která funguje i offline?

Sluchátka coby antena je jasná.
Dik.

Nejlepší odpověď
anonym

MiA1 pokud vím ve skutečnosti hardware pro příjem FM rádia má. Zkus tento způsob, vytoč číslo ##6484## … ve skutečností tě to jen zavede do servisního menu telefonu, úplně dole najdeš položku FMRadio a po připojení sluchátek by to mělo fungovat …

Pokud oceníš spíš video návod tady je https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EyZBnm6Rv0U

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na rádio nepotřebuješ být online, jen se pořádně podívej určitě tam někde bude, jinak apka na to je, jen nevíme, co máš za systém …

aliendrone

Koukl jsem do specifikace > telefon MÁ rádio. Musíš hledat. (Co uživatelská příručka? ;) :D) Taky je možné, že dokud nepřipojíš sluchátka (anténu), tak se ikona neobjeví.

Dochy

Nevíme jakej máš telefon. Pokud v telefonu nemáš radio, bude Ti apka i se sluchátkama na ho…

Pokud máš v telefonu rádio a máš nějakou z masovějších platforem (android, windows, apple) určitě naprostá většina dostupných aplikací pojede i offline. Online by potřebovali tak maximálně na stahování reklam. Standardně u telefonů vybavených HW rádiem bývá jedna aplikace už předinstalovaná.

mosoj

Hardware je hardware. Aplikace je pouze obslužný program. Pochybuji, že telefon nemá rádio.

Radius

Jde o to, zda chceš poslouchat písničky a reklamy atd. Pokud chceš poslouchat jen rozhovory, např. Káva o čtvrté, Dopolední host, host po 8:30 do 9 h na Dvojce a další rozhovory na Českém Rozhlase, tak ty můžeš poslouchat i po internetu, oni ten celý rozhovor dají pak v .mp3 na stránku ČRo do audioarchivu, dále můžeš poslouchat ČRo přes Stream nebo v DAB, možností je spousta (já se tím zabývám, mám 3 různá DAB rádia, internetové rádio atd…).

nyjono

aliendrone, v manuàlu o radiu není žádná zmínka

nyjono

Radius, hledám, fo funguje of line. Přes internet toho je mraky

nyjono

Vím,že to není nutné. Na starým phone to bylo jasný. Tady ne.
Teď mám Xiaomi Mi A1. Android 8.0.0.
Známá má Redmi a ikonu radia má na ploše. Já ji nemohu najít.
Proto hledám aspoň apku.

Dochy

Podle
http://www.mo­bilmania.cz/xi­aomi-mi-a1
je bez rádia

nyjono

Vím, proto hledàm app of line.

Dochy

Specifikuj co je podle tebe app of line.
Máš dvě možnosti: Buď si splašíš nějakej přehravač inet streamu (budeš platit za data) nebo si zprovozníš radio které v sobě telefon sice má, ale výrobce ho úmyslně nechal deaktivované – v tom případě najdi rady na webu, začni tím co poslal Ge0rge. Buď je nějaká limitovaná možnost zprovoznit to přes to servisní menu, nebo bys musel nahrát neofic. ROM, nebo jinak si povolit root režim. Tohle je ale trochu risk. Nebo tlačit na výrobce a čekat zda provede update systému, který by pak podporu zapnul.

Bohužel sis pořídil telefon který oficiálně radio nemá.

Dochy

ok, opravuji. Vypadá to že HW má, ale v základu je z nějakého důvodu deaktivovaný a možná lze aktivovat v testovacím režimu (technicky testovacím, nikoli obchodně) – pak by snad měla stačit jakákoli aplikace pro ovládání FM rádia

anonym

MiA1 pokud vím ve skutečnosti hardware pro příjem FM rádia má. Zkus tento způsob, vytoč číslo ##6484## … ve skutečností tě to jen zavede do servisního menu telefonu, úplně dole najdeš položku FMRadio a po připojení sluchátek by to mělo fungovat … dej vědět

anonym

kdybys ocenil spíš video návod tady je https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EyZBnm6Rv0U

Edison

Má telefon vůbec rádio? Myšleno HW…

anonym

ano má, jen v telefonu chybí fm radio aplikace pro příjem.

nyjono

Vyzkoušené app fungovaly pouze on line.
Hledám něco, co funguje i of line