Avatar uživatele
nyjono

Nemám v telefonu radio. Existuje aplikace, která funguje i offline?

Sluchátka coby antena je jasná.
Dik.

Zajímavá 0 před 2150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

MiA1 pokud vím ve skutečnosti hardware pro příjem FM rádia má. Zkus tento způsob, vytoč číslo ##6484## … ve skutečností tě to jen zavede do servisního menu telefonu, úplně dole najdeš položku FMRadio a po připojení sluchátek by to mělo fungovat …

Pokud oceníš spíš video návod tady je https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EyZBnm6Rv0U

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… na rádio nepotřebuješ být online, jen se pořádně podívej určitě tam někde bude, jinak apka na to je, jen nevíme, co máš za systém …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Koukl jsem do specifikace > telefon MÁ rádio. Musíš hledat. (Co uživatelská příručka? ;) :D) Taky je možné, že dokud nepřipojíš sluchátka (anténu), tak se ikona neobjeví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nevíme jakej máš telefon. Pokud v telefonu nemáš radio, bude Ti apka i se sluchátkama na ho…

Pokud máš v telefonu rádio a máš nějakou z masovějších platforem (android, windows, apple) určitě naprostá většina dostupných aplikací pojede i offline. Online by potřebovali tak maximálně na stahování reklam. Standardně u telefonů vybavených HW rádiem bývá jedna aplikace už předinstalovaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hardware je hardware. Aplikace je pouze obslužný program. Pochybuji, že telefon nemá rádio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Jde o to, zda chceš poslouchat písničky a reklamy atd. Pokud chceš poslouchat jen rozhovory, např. Káva o čtvrté, Dopolední host, host po 8:30 do 9 h na Dvojce a další rozhovory na Českém Rozhlase, tak ty můžeš poslouchat i po internetu, oni ten celý rozhovor dají pak v .mp3 na stránku ČRo do audioarchivu, dále můžeš poslouchat ČRo přes Stream nebo v DAB, možností je spousta (já se tím zabývám, mám 3 různá DAB rádia, internetové rádio atd…).

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

aliendrone, v manuàlu o radiu není žádná zmínka

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Radius, hledám, fo funguje of line. Přes internet toho je mraky

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Vím,že to není nutné. Na starým phone to bylo jasný. Tady ne.
Teď mám Xiaomi Mi A1. Android 8.0.0.
Známá má Redmi a ikonu radia má na ploše. Já ji nemohu najít.
Proto hledám aspoň apku.

před 2150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Podle
http://www.mo­bilmania.cz/xi­aomi-mi-a1
je bez rádia

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Vím, proto hledàm app of line.

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Specifikuj co je podle tebe app of line.
Máš dvě možnosti: Buď si splašíš nějakej přehravač inet streamu (budeš platit za data) nebo si zprovozníš radio které v sobě telefon sice má, ale výrobce ho úmyslně nechal deaktivované – v tom případě najdi rady na webu, začni tím co poslal Ge0rge. Buď je nějaká limitovaná možnost zprovoznit to přes to servisní menu, nebo bys musel nahrát neofic. ROM, nebo jinak si povolit root režim. Tohle je ale trochu risk. Nebo tlačit na výrobce a čekat zda provede update systému, který by pak podporu zapnul.

Bohužel sis pořídil telefon který oficiálně radio nemá.

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

ok, opravuji. Vypadá to že HW má, ale v základu je z nějakého důvodu deaktivovaný a možná lze aktivovat v testovacím režimu (technicky testovacím, nikoli obchodně) – pak by snad měla stačit jakákoli aplikace pro ovládání FM rádia

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

MiA1 pokud vím ve skutečnosti hardware pro příjem FM rádia má. Zkus tento způsob, vytoč číslo ##6484## … ve skutečností tě to jen zavede do servisního menu telefonu, úplně dole najdeš položku FMRadio a po připojení sluchátek by to mělo fungovat … dej vědět

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kdybys ocenil spíš video návod tady je https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EyZBnm6Rv0U

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Má telefon vůbec rádio? Myšleno HW…

před 2150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ano má, jen v telefonu chybí fm radio aplikace pro příjem.

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Vyzkoušené app fungovaly pouze on line.
Hledám něco, co funguje i of line

před 2149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek