Jerry5911

Nemám USB 3.0 port bude mi to vadit?

Poúžívam USB 2.0 porty

Nejlepší odpověď
mosoj

Ještě je třeba napsat v čem ti to má vadit či nevadit.
Potom holt dostaneš odpověď na kterou se neptáš.

Další odpovědi
Mozeq

Pokud jste ho doteď nepotřeboval, pochybuji, že ho budete v brzké budoucnosti potřebovat, jinak až ho budete potřebovat, stejně už budete mít nové PC a jestli ne, tak si ho budete muset pořídit.

huxa

Mě by absence usb 3 vadila.

suaeda

Pokud se připojí na počítač s portem USB 2 flashdisk, nebo externí disk, kteý už podporuje USB 3 tak to většinou nevadí. Připojené zařízení je jen pomalejší. Jak čtení tak zápis dat je asi 5× pomalejší (přítomní IT-mani mě poopraví). Pokud by šlo o připojen zařízení s USB 3, které potřebuje vyšší rychlosti tak by to mohl být problém.

led

Aj externé zariadenia s USB 3.0 možno pomocou prepojovacieho káblu USB 3.0/USB 2.0 pripojiť aj na USB 2.0, len sa nevyužije prenosová rýchlosť rýchlej USB 3.0, ale pomalšia (pomalej) USB 2.0
V prípade prepojenia USB 3.0– usb 3.0 sa využijú výhody rýchleho prenosu dát.

USB 3.0 dosahuje cca desaťnásobnú rýchlosť oproti USB 2.0

PS.
snáď to je dosť zrozumiteľné