annas

Nemám slov, Co si o tom myslíte vy?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/223952-tazne-psy-ve-vancouveru-podrezali-po-olympiade-o-ne-nebyl-zajem.html

Odpovědi
anonym

Hnus,hnus,dokázala bych za to snad i zabít!!Jak to někdo může udělat?Zvíře to nebylo-ale hyena s lidskou tváří!

vagra

Jde jistě o otřesnou informaci.
Zajímavé bude,jaké tresty padnou v této kauze v demokratické zemi.
Nebo se na ni zapomene,jakoby tomu bylo u nás?

iceT

No comment,„hrdinství“ na těch,co neumí sami bránit.

kropitko

Bléééé,béééé,,taky nemám slov, je to necitlivé, nelidské, prostě sajrajti jsou to,,,,
Doplňuji:
dudu,,,já vím, že se to děje tam i tam, ale to neznamená, že to budu schvalovat a nebo se s tím vyrovnávat. Naopak by se mělo proti těmto věcem bojovat a ne je omlouvat,,,

Prostě pejsek je mazlík a né kus hovádka,,,já vím, že to tak trochu souvisí s tím kde a jak je kdo vychován,,,ale já žiji tady a doufám, že tady jíst, zabíjet, mordovat pejsky normální není,,,proto dělám bléééé a béééé.

Nevím, proč by vás měl někdo kamenovat. Znám spoustu lidí, kteří i psa jedli. Nekamenuji je, jen si o nich myslím své. Teď tím nemyslím, že vám někdo nabídne guláš, vy ho s chutí zbaštíte a pak vám řeknou, že to byl pes,,,

  1. bych z toho šílela
  2. bych z dotyčným/a už v životě nepromluvila,,ne proto, že jedí psy, ale že si dovolili mi ho nabídnout a neříct mi co to je,,,

dudu

Určitě budu za vyvrhele, avšak také u nás i dnes část spoluobčanů považuje psy za zvířata, která mají člověku sloužit a někdy být i potravou. Stanou-li se přítěží, tak jednoduše jejich chov zruší dle nich přiměřeným způsobem, třeba vč. přijatelnější podoby, tj. upotřebení v domácnosti. Bez afektu prosím akceptujme, že „jiný kraj, jiný mrav“.

led

Je to ukážka súčasnej rozvinutej „hunánnej“ spoločnosti.
Peniaze sú Boh. Život kohokoľvek (okrem môjho), je len kvôli môjmu zarábaniu peňazí a môjho zisku. Ak nemám zisk, nik (okrem mňa), kto mi ho nezíska, si nezasúži žiť.
Všimli ste si, koľkokrát som použila privlastňovacie zámeno v súvislosti so ziskom? To je tá dnešná realita života. Je to smutné, ale je to tak…

Jahoda

Zabít takové lidi! Udělala bych jim to samé, co provedli chudákům psům.

poa.li

Jsme jen lidé…