Berušinka

Nemám slov =(

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/234225-chlapec-na-slovensku-obesil-psa-a-jeste-se-tomu-smal.html
Kde to sakra žijeme?! Jsem se zase rozčílila … co je to za „člověka“? Co byste mu udělali vy? Já bych ho asi taky pověsila! Hezky nahatýho na náměstí, aby to všichni viděli! Za palec u nohy … nebo i za něco jiného. Omlouvám se, za tento příspěvek, ale zajímal by mě váš názor. Vím, že se tohle a i mnohem horší věci na světě dějí, ale když to ještě musím číst (teda nemusím, ale když to na mě spolu se seznamem vybafne).

Odpovědi
chudst

Tak to je vazne hnus. Ale bojim se, ze tohle nebyl normalni pubertak, ale dusevne naruseny kluk, ktery nevi, kde stoji hodnoty zivota.

anonym

To je takova smes pocitu – smutek , bolest za toho psa a zlost na toho kluka. ! ☹ -iv-

Rocker

Chtěl bych takovýho smrada dostat do ruky,by poznal co je to mučení.Nechápu,jak někdo může ubližovat zvířeti,který se nemůže bránit.A navíc vlastnímu,který se u něho cítí v bezpečí.

barnajka

Nedávno jsem četla něco podobnýho – a shodou okolností se to stalo taky na Slovensku. Mlelo se to ve mě pořádně – lítost, nenávist, bezmoc a smutek, vztek…nevěděla jsem, co mám cítit dřív. Kdo něco takovýho dokáže zvířeti provést, to ani není člověk, ale monstrum. U nás je hlavně ten problém, že zákon na zvíře nahlíží jako na věc. Možná, že kdyby se za utýrání psa dával stejný trest jako za vraždu člověka, MOŽNÁ by to pár pejsčích životů zachránilo. Kdoví… :((

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/231852-muz-nasel-hlavu-sveho-psa-pribitou-na-strome.html?ref=bo­xE

Mucillinka

Já už se v této době snad ničemu nedivím a když je to hrozné, tak to není poslední případ a takových podobných ještě bude..Je to hrozný, otřesný a kdybych to měla doopravdy komentovat, tak jsem asi hodně zprostá a začnu u rodičů toho chlapce..To je na psychiatra..

tom004

Nechci být neslušný,ale tomu zmetkovi bych dokázal ublížit.A nikdo mne nepřesvědčí,že to nemá začátek i v tomto: Použiješ,jako rodič oprávněný fyzický trest vůči svému potomkovi,práskne tě,jdeš k soudu.Učitelé ve škole,aj. zažívají totéž.Takže,čemu se vlastně divíme.Náš táta by o nás přerazil násadu od vidlí.

iceT

Holt někteří lidé jsou horší než zvířata,zvlášť když je zvíře u nás pořád posuzováno jako věc,nikoliv jako živá bytost s potřebami,s ci­ty,s tím,že i když to neumí říct,tak také pociťuje bolest,když mu někdo ubližuje.
To si zas někdo potřeboval vybít zlost a vybral si slabšího soupeře,hrdina…ta­kovýmu tak na.rat do ruk a nepustit k vodě,hajzla jednoho…