HotDog

Nemám signál na mobilu (nikde), znamená to blokování paušálu? Nikdy sem ho blokovaný neměl tak nemám zkušenosti. Děkuji

Doplňuji:
Do servisu se mi stim hned nechce no ale asi mi nic jinýho nezbyde …

Odpovědi
www

Blokováním to není.
Zkus z mobilu vytáhnou baterii na pár vteřin a znovu vložit, může se to opravit. Pak dej vědět!
Zkušenost

ReHu

B8752okování to není. o by se ti někdo dovolal.
Blokuje se pouze odchozí volání.
Nemáš něco s anténou? V servisu by ti možná poradili.
Doplňuji:
Opraba – Blokování

HotDog

www: To bylo první co jsme zkoušel, asi 5×, řikal sem si možná špatnej kontakt na SIM kartě jenže to sem měl zkušenosti že když SIMka neseděla tak to v mobilu normálně hlásilo že je špatnej kontakt ale nakonec to skutečně dělal SIM karta, zkoušel sem jí v jiném mobilu a dělalo to totéž, nebyl signál, takže jsme jí dneska vyměnil normálně u operátora a všechno už šlape.