Nemám otázku jen přání,

abyste všichni prožili klidné a pohodové Vánoce
Doplňuji:
… a samozřejmě ve zdraví přežili rok 2012 !

Nejlepší odpověď
venkovan

Přání se připojuji také s tím, abychom se příští rok moc netrápili lidskou hloupostí, kterou jsem doslova obloženi.

Další odpovědi
hanulka11

Ty také prožij s rodinou krásné dny všední i sváteční a v roce 2012 vše NEJ.....

hanny 2

Díky a přeji také krásné Vánoce!

tom004

Tobě i nám všem přeji totéž.

quentos

taky tak :{)>

johana 56

Děkuji,i já přeji totéž všem návštěvníkům těchto stránek.

WeeBear

I Tobě a vám VŠEM zde, na Odpovědích přeji ty nejkrásnější Vánoce, pohodové svátky a úžasný vstup do roku 2012! 🙂

terry

Děkuji.
I já Vám všem zde přeji, ať prožijete tyto sváteční chvíle ve klidu. radosti a pohodě mezi těmi, které máte nejraději.

Děda Louda

Děkujeme, nápodobně.
S lidskou blbostí je to, bohužel, tak, že nad ní nelze zvítězit, což ale nesmí být důvodem k tomu, přestat proti ní bojovat.

led

Pripájam sa k vašej otázke-neotázke
PS.
prosím adminov, aby túto neotázku nemazali. Nech sa aj oni radujú…

MK44

Hodně štěstí v novém roce,
Kupu dárků na vánoce.
Pro jiskřičky zpod víček
Pro každého balíček,
K úsměvu co naklání,
Hřeje láskou do dlaní,
Hebce šimrá na duši,
Když ti šeptá do uší:
„Ať jsi děd a nebo robě,
Patříš k nám a my zas k tobě.
Kluk, miss, ufoun na kometě,
Ať jsi, co jsi, bereme tě.“
Uhradí nám stěží šek
Pohádkový Ježíšek.
Toho dávno spolknul čas.
Nebo zbyl snad kousek v nás?

Hezké svátky, u dveří usměvavého sněhuláka a pod stromečkem veliký balík pohody na celý příští rok. Jo, a prosím vyřídit všem, o nichž víte, že na tuhle stránku nedorazili 😉