Pirate_of_D1

Nemám na to právo?

Podle Podmínek používání serveru Odpovědi.cz v 1.\5. Vloženou otázku nebo odpověď nemůže uživatel smazat nebo upravit. Uživatel, který vložil otázku nebo odpověď může ke své otázce nebo odpovědi vložit doplňující text.
Tolik z podmínek. Když jsme tvůrci obsahu jako na kterémkoliv jiném serveru, třeba video obsahu, můžeme svoje video smazat. Tady to neplatí? Jsem bezprávný?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nebo můžete napsat administrátorům napsat aby Váš příspěvek smazali,mě se povedlo,že jsem si sama svůj příspěvěk označila jako závadný,adminis­trátoři asi pochopili a smazali ho…

Další odpovědi
GangstaHelper

O jakém bezpráví mluvíte? Jste zde dobrovolně a jakékoli příspěvky také vkládáte dobrovolně pod podmínkama serveru, se kterými jeho užíváním SOUHLASÍTE.

Miroslavst

O jakém bezpráví mluvíte? Jste zde dobrovolně a jakékoli příspěvky také vkládáte dobrovolně pod podmínkama serveru, se kterými jeho užíváním SOUHLASÍTE.
Zde je příklad mého původního tvrzení, ale to už není vidět.

kropitko

Nebo můžete napsat administrátorům napsat aby Váš příspěvek smazali,mě se povedlo,že jsem si sama svůj příspěvěk označila jako závadný,adminis­trátoři asi pochopili a smazali ho…

Miroslavst

Zde je má původní odpověď:
Řekl bych, že toto tvrzení není pravdivé do doby než je odpovězeno nebo než je hodnoceno.
Důvod? Můžu psát co chci a pak dát opravu. Při opravě pokud napíšu tečku a odešlu, je tam tečka a nic víc.
Takže když např. odpovím blbě a pak si přečtu odpovědi jiných, dám upravit odpověď a napíšu správnou. Jelikož jsem odpověděl předtím blbě, nikdo mě nehodnotil a tudíž mohu opravovat a ne doplňovat.
A dokonce i po úpravě je vidět můj dřívější čas, tudíž klidně můžu říct, že gangstahelper opisoval. Ne, neopisoval, to já, ale jen pro příklad.