Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Nemám na to právo?

Podle Podmínek používání serveru Odpovědi.cz v 1.\5. Vloženou otázku nebo odpověď nemůže uživatel smazat nebo upravit. Uživatel, který vložil otázku nebo odpověď může ke své otázce nebo odpovědi vložit doplňující text.
Tolik z podmínek. Když jsme tvůrci obsahu jako na kterémkoliv jiném serveru, třeba video obsahu, můžeme svoje video smazat. Tady to neplatí? Jsem bezprávný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nebo můžete napsat administrátorům napsat aby Váš příspěvek smazali,mě se povedlo,že jsem si sama svůj příspěvěk označila jako závadný,adminis­trátoři asi pochopili a smazali ho…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

O jakém bezpráví mluvíte? Jste zde dobrovolně a jakékoli příspěvky také vkládáte dobrovolně pod podmínkama serveru, se kterými jeho užíváním SOUHLASÍTE.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

O jakém bezpráví mluvíte? Jste zde dobrovolně a jakékoli příspěvky také vkládáte dobrovolně pod podmínkama serveru, se kterými jeho užíváním SOUHLASÍTE.
Zde je příklad mého původního tvrzení, ale to už není vidět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Nebo můžete napsat administrátorům napsat aby Váš příspěvek smazali,mě se povedlo,že jsem si sama svůj příspěvěk označila jako závadný,adminis­trátoři asi pochopili a smazali ho…

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Zde je má původní odpověď:
Řekl bych, že toto tvrzení není pravdivé do doby než je odpovězeno nebo než je hodnoceno.
Důvod? Můžu psát co chci a pak dát opravu. Při opravě pokud napíšu tečku a odešlu, je tam tečka a nic víc.
Takže když např. odpovím blbě a pak si přečtu odpovědi jiných, dám upravit odpověď a napíšu správnou. Jelikož jsem odpověděl předtím blbě, nikdo mě nehodnotil a tudíž mohu opravovat a ne doplňovat.
A dokonce i po úpravě je vidět můj dřívější čas, tudíž klidně můžu říct, že gangstahelper opisoval. Ne, neopisoval, to já, ale jen pro příklad.

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek