kraska

Nemám chut´ na sex. Jsem divna?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne, proč?

Další odpovědi
quentos

otázka je moc stručná. 1) Nemáte chuť momentálně, nebo pořád? 2) Nejste příliš dlouho s jedním a týmž partnerem? Pokud 1) „pořád“ a 2) ne, pak jde o frigiditu, nutno vyhledat pomoc sexuologa nebo psychologa

SuzanKa

Nejsi… jen asi někde bude problém. Proč tě sex nebaví? Není to třeba tím, že je to pro tebe nuda? Nechceš nějaké rozveselení? C otřeba sexuální hračičky, nezkoušela jsi?

GabulkaA

Sexuální hračky dělají fakt divy… sama to vím a znám z vlastní zkušenosti… Co ale pro začátek a na navodění atmosféry doporučuju, to jsou určitě lubrikanty. Na e-kondomy jich mají celou řadu, fakt super výběr.

led

Nikto nie je dokonalý.
Zrejme sa radíte k tej skupine ľudí, ktorým sex nič nehovorí.

GabulkaA

Ty jo, to je docela zajimavé. Jako znám lidi, co nemusí sex, denně, týdne… Ale prostě ho potřebují, jednou za caš prece určitě…