Teno

Nemám ani zaplou TV a na obrazovce mi preskakují barvy a tv divně píská nevite co s tim?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, vlastním televizi ECG DHD 102 DVB-T a fungovala vzdy bez problemu, ale dnes jsem si tam vlozil flashku a jeste sem ji ani nezapl a zacala piskat a cela obrazovka je nejdrive cerna pak bila pak cervena pak modra a nakonec zelena a potom to de znovu. TV neni ani zapla a prestane to az kdyz ji vypojim ze zasuvky nevite nekdo v cem je problem??? dekuju

Odpovědi
Mapel

To je otázka pro servis. Na dálku těžko říci.