strapanka

Nemal by boj s obezitou zacat na televiznych obrazovkach?

Ludia sa snazia, trochu pocvicia, po piatej nejedia… a o 22.03 h zrazu cez celu obrazovku chrumkavy rizek, alebo program o vareni a podobne! No nejdz, ak si slabsia povaha (a od piatej uz mas prazdny zaludok).
Vybor pre zdravotnictvo europskeho parlamentu vraj vyhlasil vojnu tichym civilizacnym zabijakom: obezite, hypertenzii (vys. tlak) a diabetes (cukrovke). Co myslite, nemal by zacat na obrazovkach, kde „konzumujeme“ najviac info?

Odpovědi
mosoj

Boj s obezitou by měl začít především každý u sebe bez ohledu na televizní obrazovky. Ten koho se to týká by se měl hlavně podívat pravdě do očí !!!

Damiana

Myslím, že vinna je pouze ta mlsná huba, která vidí řízek, i když zavře oči, bedna za to nemůže…
Tohle je takové házení svého nedostatku pevné vůle na někoho jiného. Je to pohodlné, ale je to nesmysl. Stejný, jako když úchylák řekne, že oběť si za to znásilnění mohla sama, protože byla moc hezká…

anonym

Zdrav.výbor evr.. parlamentu vyhlásil válku?? To by byla válka nahého vojáčka proti obrněným transportérům. Boj s obezitou a ostatními nemocemi by měl začít ve vlastní hlavě – používáním zdravého selského rozumu a obezřetnosti vůči mediálním nabídkám i „odborným radám“ doktorů, kteří omezují veškerou léčbu na zahjišťování trvalých zisků farmac. průmyslu!! Efektivní „babské rady“ už dnes asi žádný doktor poskytnout neumí nebo spíš nesmí. Farmac. průmysl by přišel o zisky a lidé by byli zdravější i bohatší.