hanulka11

Nemá někdo zkušenost z jakého stromu vyrobit kočičí strom?

Prosím ,poradíte?Díky .

Nejlepší odpověď
mosoj

Můj kocour má sice přes den volnost, takže si může najít strom jaký chce. Přesto je nutné mít doma něco do čeho se může pustit.
U nás se to vyřešilo tak, že má doma kartonovou krabici někdy i dvě a to by jste nevěřili co s nimi dokáže udělat. Rozcupuje je na kousky. Krabici mu vyměníme a tak dál kolem dokola. Občas si do ní i vleze moc se mu v krabici líbí.
Stejnou volnost má v bytě a ještě jsem ho neviděl aby škrábl třeba do pohovky či křesla. Samozřejmě od malička byl k tomu vedený.
Doplňuji:
Musím se opravit ta krabice není kartónová ale přímo tvrdá lepenka. Kartonovou by asi rovnou sbaštil to je slabá káva.

Další odpovědi
ReHu

Myslíš na škrábání?
Prodávají se škrabadla a nejsou drahá.

Drap

Určitě nějaký listnatý, který je dostatečně rozvětvený a členitý. Napadá mě tčeba habr, akát, určitě by šel použít nějaký ovocný strom, třeba suchá švestka.