zjentek

nemá někdo tušení, kde se teď pohybuje santa klaus?

NORAD nemá vždycky úplně přesný data ..dík

Nejlepší odpověď
Mirdas

Santa Klaus navštěvuje jen ty kteří chtějí aby je navštívil i když se k němu nakonec před veřejností chovají velice hrubě.
Mou rodinu navštěvuje Ježíšek, takže kde je Santa Klaus v současnosti opravdu nemám zdání, ovšem i jemu přeji klid a mír a co nejméně neurvalců s pochybným chováním.

Další odpovědi
klumprt

Válí se někde ve vířivce a hraje si s tím tabletem který mi NEDAL!

melanie

https://santa­tracker.google­.com/?utm_sou­rce=googletran­slate#tracker

Lamalam

Netuším a je mi to srdečně jedno.

dědapetr

Pobíhá kolem České republiky a nemůže se sem dostat,pořád mu někdo brání sem vniknout a skouší to i z dědou mrázem.

jirkajirka

Naproti se nějak zasekl na balkoně protějšího domku. Vysí tam už týden. Frýdek-Místek.

mosoj

Já jsem ho včera nakopl do té pedele a asi chytil druhou kosmickou ........