Jiří Bohumil

Nemá někdo šuplík z nefunkčního robotického vysavače RobZone Roomy 3.0?

Sháním, do robotického vysavače RobZone Roomy 3.0, šuple na smetí s ventilátorem. Nemá někdo tento šuplík, s dobrým ventilátorkem, ze zvrakovaného poškozeného vysavače? Nebo případně celý nefunkční vysavač na ND.

Odpovědi
Cervoise

Dobry den, mam robzone roomy 3.0 ale rozbity kolecka. Nechcete ho na nahradni dily? Jsem z prahy.

Diky, Richard

T-777107510

Kelt

Jednoduchá rada – kup si robotický vysavač RobZone Roomy 3.0, vytáhni šuplík a pak to ten vysavač rozbij – a budeš ho mít nefunkční.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emulicek03

Skôr by som asi pozeral na bazoši, lebo väčšinou tam sa predávajú také veci alebo s tým choď na reklamáciu, ak ju už nemáš, tak by som asi skôr rozmýšlal nad kúpou nového, keďže teraz by si zaplatila za šuplík a je dosť možné, že sa o chvilu pokazí niečo iné. Ja som si pred nedávnom kúpila od Xiamo nový a môžem len doporučiť https://vas-pomocnik.cz/vy­savace/robotic­ke. Nebol ani moc drahý a svoj účel plní fantasticky

Jiří Bohumil

Kelt – ne jednoduchá, ale hóódně blbá. ;-(