Avatar uživatele
anonym

Nema nekdo moznost sehnat listky na vsechny domaci zapasy Viktorie Plzen ? Dohoda mozna. -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Kerberus, anonym před 4598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na běžném trhu je zřejmě mizivá šance.
Já jsem v podobných případech postupoval tak, že jsem si zjistil kdo je vlastníkem nebo sponzorem daného mužstva a přes své obchodní partnery jsem dostal potřebný počet volňásků na ten který zápas.
Na pardubický hokej nám Moeler dokonce pravidelně nabízel, zda máme zájem se s nimi svézt v jejich autech z pražského sídla jejich firmy do místa zápasu.
P.S. Řekl bych, že je to spíš otázka kontaktů než peněz.
Doplňuji:
Ještě mne napadlo, kdybys měla nějaké kanály na pořadatele, tam bývá také šance, jenže jen pro zasvěcené a povolané.
Holt, chce to podnikavost, kreativitu a nápaditost.
(Obávám se, že tady by mohl málokdo adresně pomoci. Jediný aktivní
zez Plzně je mosoj, jehož orientace je spíše technická než fandovsky sportovní).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Já tedy ne,ale bude to asi pořádná fuška,protože žádostí je tolik,že by naplnily pětkrát slávistický stadion(Eden).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To jsou nervy. Za sebe , i za kluky … site rozhazujeme vsichni …Alesh dnes odpovedel pekne i na listky s Barcelonou. Tam se chystaji letet synove, ja bych na ni sla jen v Plzni. . Jsem buchta. Ale na Plzen v Plzni ( pokud budu v P.) bych sla rada. Ale jsem hrozna fanynka. Chodim na hokeje Plzne a fotbalu , jen kdyz se dari… 🙂 Diky Rynku i Dr. 🙂 -iv-

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport