Jiří Bohumil

Nemá někdo český manuál k ČB laeserové multifunkci Samsung M2875ND?

Koupil jsem výše uvedenou tiskárnu (z druhé ruky)a původní majitel ztratil manuál. Její možnosti nastavení jsou velké a bez manuálu zatím jenom tisknu a kopíruji. Prosím tedy, máte-li někdo český manuál, případně máte odkaz, kde by se dal stáhnout, pomožte. Už jsem různě na netu pátral, ale mimo v AJ, přímo od Samsung.com (anglicky neumím a na překládání nemám čas), jsem jej zatím nikde neobjevil. Za reakce díky.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkoušel jsi stránky Samsungu? Já našla toto: http://downlo­adcenter.samsun­g.com/content/UM/201704/­20170406100635524/CS/Cze­ch/Czech/star­t_here.htm

Další odpovědi
Kepler

Kdo hledá dobře, ten najde 🙂 Je to ono? https://najdi­navod.cz/navod-na-samsung-sl-m2875nd/

Jiří Bohumil

Keplere i Lamalam, díky za vaši rychlou pomoc. Podařilo se stáhnout a bude to „ono“. Teď to jen zase naštudovat a aplikovat. Ještě jsem zjistil, že k té tiskárně bylo instalační CD (vím , že to u nich bývá), ale také mi ji nedal. On tomu totiž vůbec nerozuměl a když jsem se na to ptal, říkal, že mu vše instaloval kamarád a on o ničem nic neví. Ono kupovat na bazarech bývá sice někdy problém, ale je skoro nová, minimálně „jetá“ a je ještě 2 roky v záruce a je perfektní a maká dobře a byla o 1500,– levnější než nová (4000,–).